The Sunny Riverside Flat

  • 62 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

2-slaapkamer The Sunny Riverside Flat Praag is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een welgelegen locatie op 2 km afstand van het Letná Park. Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 25 minuten wandelen van Centraal van Praag treinstation en stappen van Tusarova busstation.

Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

De accommodatie biedt een complete keuken.

Dit appartement van 62 m² bevindt zich in de oude wijk van Praag, op circa 850 meter afstand van Křižíkova metrostation. The Sunny Riverside Flat ligt op 4 km afstand van de Praagse Burcht in Praag. Deze accommodatie is op korte rijafstand van 10 minuten van het Oude Stadsplein genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Sunny Riverside Flat Praag
Urbanflat1615 With Parking
Mobiele prijsaanbieding

Urbanflat1615 With Parking

9.9
Voortreffelijk 8 beoordelingen
4 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
Prague Days - Spacious Apartment With Balcony By The Vltava River In Karlin
Mobiele prijsaanbieding

Prague Days - Spacious Apartment With Balcony By The Vltava River In Karlin

8.9
Fantastisch 31 beoordelingen
538 m van de accommodatie
USD 309 USD 278
per nacht
Holiday Home Prague
Mobiele prijsaanbieding

Holiday Home Prague

8.6
Fantastisch 985 beoordelingen
622 m van de accommodatie
USD 70 USD 63
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    18 km

    Treinstations

    Praha-Holešovice Railway Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is The Sunny Riverside Flat te vinden?
      The Sunny Riverside Flat is in de Winchmore Hill wijk gesitueerd, op 2 km afstand van het Letná Park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van The Sunny Riverside Flat?
      Populaire plekken in de buurt van The Sunny Riverside Flat zijn onder andere het Oude Stadsplein, het Letná Park, de Praagse Burcht.
    • Hoeveel kost het om bij The Sunny Riverside Flat te verblijven?
      De huurprijs van The Sunny Riverside Flat is €611.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Het appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van The Sunny Riverside Flat?
      Restaurants in de buurt van The Sunny Riverside Flat zijn onder andere Rustika Restuarant en PORT STANLEY Restaurace restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt The Sunny Riverside Flat internetverbinding?
      Ja, The Sunny Riverside Flat biedt Wi-Fi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in The Sunny Riverside Flat?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in The Sunny Riverside Flat.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 62 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    18 km

    Treinstations

    Praha-Holešovice Railway Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Sunny Riverside Flat Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten